top of page
Kumaş Desenleri

Desen Astar Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızı Tanıyalım

DESEN ASTAR Olarak; 2012 yılından beri kazandığımız özgüvenimizle; daima yenilikçi, güncel, ileriye dönük yol izleyen, genç ve dinamik kadrosuyla, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, kalitemizden ödün vermeden, ilk gün gibi heyecanla, değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın onurunu duymaktayız.

Let the writing speak for itself. Keep a consistent tone and voice throughout the website to stay true to the brand image and give visitors a taste of the company’s values and personality.

Kalite & Güven Bir Arada

Kurulduğu günden itibaren, kalite ve sürekli gelişim ile maksimum müşteri memnuniyeti ana ilkemiz olmuştur.
Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile desteklenen hizmetimizle, firmamız kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiş, kaliteli hizmet denice ilk akla gelen olmuştur.

 

Firmamız; Desenli Astarların her çeşit imalatını yapmaktadır. Polyester dijital baskılı, emprime baskılı, varak baskılı, jakarlı dokuma astar, janjan astar, polyester-viscosse karışımlı astar, strech astar (ponje), örme astar (interlok-jarse), Düz polyester (tafetta-twill- saten-kristal, mikro ve diogonel) astar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda Dijital Baskı parkurumuzla kumaşa baskı da yapmaktayız. Desen Astar ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duymaktayız.

bottom of page